Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

Agat Mszysty Dendrytowy to bajeczne połączenie bieli z kolorami lasu. Ze względu na mocno roślinny i leśny charakter, kamień ten ściśle połączony jest z naturą. Jest pośrednikiem między ludźmi a światem roślin. Pomaga nawiązać przymierze z duchami natury, pomaga skupić się botanikom oraz wszystkim tym, którzy na co dzień pracują z przyrodą – w ochronie środowiska, w rolnictwie, w leśnictwie czy agroturystyce.
 
***Właściwości lecznicze***
Działa przeciwzapalnie na organizm, poprawia układ krążenia, usprawnia układ pokarmowy oraz układ wydalniczy. Pomaga w regulowaniu metabolizmu. Oczyszcza organizm i usuwa toksyny. Energia agatu mszystego poprawia przepływ limfy, dzięki czemu zapobiega obrzękom. Wspomaga również system odpornościowy, przy jego pomocy można usprawnić leczenie grypy i przeziębienia.
 
Kamień ten pomaga dostrzegać we wszystkim piękno. Korzystnie wpływa na pielęgnację roślin - jest przydatny w ogrodnictwie.
 
Sfera emocjonalna i duchowa:
Agat Mszysty Dendrytowy ma działanie uspokajające i pomocne w przypadku szoku, traumy i spraw związanych z ego.
 
Stosowany jest do usuwania dysharmonii i konfliktów pomiędzy lewą półkulą mózgu, czyli naszym logicznym racjonalnym ja, oraz prawą półkulą, powiązaną z emocjami oraz intuicją. Jest wsparciem dla tych osób, które myślą logicznie i metodycznie – pomaga im wyzwolić się z nałożonych przez siebie lub przez system ograniczeń. Leśna zieleń agatu będzie również wsparciem dla tych, którzy potrzebują motoru napędowego do manifestowania swoich wizji.
 
 
POCHODZENIE: Indie
ZODIAK: Byk
CZAKRA: Serca

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl