Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

CHIASTOLIT - Kamień Krzyżowy

Jest bardzo rzadkim minerałem, który rozpoznawany jest po charakterystycznym znaku krzyża widocznym na przekroju kryształu.

***WŁAŚCIWOŚCI***

Wspomaga stymulowanie pamięci. Nadaje się dla tych, którzy czują spadek potencjału fizycznego i psychicznego. Jest kamieniem odwagi. Uważa się, że noszenie biżuterii z Chiastolitu stymuluje i normalizuje metabolizm. Ponoć zostało udowodnione, że utrudnia rozwój chorób grzybiczych.
Ponadto wspomaga równowagę, dobrą samoocenę. Pomaga być otwartym, bez oceniania innych. Zalecany jest gdy czujemy brak równowagi w komunikacji z innymi.

Duchowo, promuje dogłębne spojrzenie na nasz stan emocjonalny, fizyczny oraz intelektualny. Pozwala nam być bezstronnym w widzeniu rzeczy takimi, jakie są i bez zbędnych zawirowań utrzymać je lub się ich pozbyć, by dotrzeć tam, gdzie chcemy, zgodnie ze swoimi intencjami.

Chiastolit zachęca do racjonalnego myślenia. To pozwala zobaczyć różne strony problemu i w efekcie prowadzi do jego rozwiązania.

 

POCHODZENIE: Brazylia

ZODIAK: Waga

CZAKRA: Sakralna

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl