Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

CZARNY TURMALIN (SZERL) polerowany

Kamień na poprawę samopoczucia, który dobrze wpływa na zmysł praktyczny, kreatywność, intelekt, ochronę i witalność. Pomaga usuwać, oczyszczać i przetwarzać negatywne energie, które są w nas i wokół nas.  Możemy go używać jako stabilizatora naszych energii (równoważy czakry, czyli nasze centra energetyczne).

Tradycyjnie znane są jego właściwości ochronne przed tzw. „złym okiem”, zazdrością, szkodliwymi myślami i intencjami innych osób, a także innymi rodzajami negatywnych wpływów i energii. Chroni przed „wampirami energetycznymi”, przed osobami, które źle o nas myślą, czy chcą nas wykorzystać w jakiś sposób. Tworzy wokół nas tarczę ochronną dzięki której jesteśmy odporni na te negatywne zewnętrzne wpływy.

Czarny turmalin chroni również przed wpływem promieniowania elektromagnetycznego tworzonego przez telefony komórkowe, komputery czy inny sprzęt elektroniczny. Jest to więc bardzo przydatny kamień w czasach gdy jesteśmy otoczeni przez różnego rodzaju sprzęty i promieniowania, które nie są znane i zbadane, a które mogą mieć zły wpływ na nasze zdrowie i funkcjonowanie.

***Właściwości lecznicze***

- Korzystnie wpływa na serce i gruczoły nadnercza.

- Pomaga w przypadku artretyzmu i dysleksji.

Strefa emocjonalna i duchowa: wspomaga stabilizację emocjonalną i jej ugruntowanie w przypadku nadmiaru negatywnej energii, mentalności ofiary, stanów niepokoju i zażenowania. Czarny turmalin pomaga zatem uporządkować myśli, wprowadza w bardziej zrelaksowany, zrównoważony nastrój, przetwarza myśli negatywne w lżejsze, z wyższą wibracją.

KRAJ POCHODZENIA: Brazylia, Indie, Pakistan

ZODIAK: Koziorożec

CZAKRA: Podstawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl