Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

CZAROIT

Czaroit jest kamieniem wibracji Fioletowego Płomienia. Jako taki chroni nas na poziomie eterycznym i energetycznym. Rozpuszcza też wszystko co nie jest bezwarunkową miłością, powoduje, że z naszego umysłu i z naszych oczu znikają iluzje, nieuzasadnione wątpliwości, strachy i negatywizm.

Właściwości lecznicze:

Czaroit na poziomie fizycznym pomaga pozbyć się lęków duszy, stanów niepokoju, depresji, obsesyjnych obaw, bezsenności lękowej i nałogów, szczególnie takich, którym się uległo z powodu ciężkich do zniesienia przeżyć psychicznych.
Wycisza zachowania agresywne, uspokaja wzburzone nerwy, sprzyja przyjaznemu nastawieniu do innych ludzi oraz zastanowieniu się zanim się coś uczyni, a nie po fakcie.
Ponadto Czaroit obniża puls oraz dobrze działa na oczy i serce. Pomaga w przypadku bólów, bólu głowy, uszkodzenia wątroby (marskości), uszkodzenia trzustki, autyzmu i ADHD, a także wspomaga odtrucie.

Strefa emocjonalna i duchowa:

Temu fioletowemu skarbowi ziemi można przypisywać wiele pojedynczych cech, ale kiedy połączymy każdą z nich z pozostałymi, uzyskujemy jeden ogólny obraz: Czaroit wprowadza harmonię. Rozwija umysł i umiejętność kontaktowania się z samym sobą, z Istotą Najwyższą, z przyszłością, z Ziemią, z własną energetyką, z własną duszą. A przecież takie poznanie siebie i świata jest istotą pracy nad sobą, nad swoją energetyką, nad dobrnięciem do początków wszystkich negatywnych wzorców. Czaroit więc pozwala na oczyszczenie duszy, na świadome przepracowanie popełnionych błędów i podjęcie nowej, bardziej świadomej ścieżki. Ponadto wspiera medytację i jasnowidzenie, ułatwia życie teraźniejszością. Pomaga przerwać niechciane cykle, uwalnia od starych relacji i przekłada przeżycia duchowe na świat fizyczny.

KRAJ POCHODZENIA: Rosja

ZNAK ZODIAKU: Skorpion, Strzelec

CZAKRA: Korony

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl