Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

FLUORYT

Wzmacnia procesy myślowe, zwiększa zdolność przyswajania wiedzy, sprzyja koncentracji, wreszcie - pomaga zrozumieć zarówno związki przyczynowo-skutkowe, jak i sprawy, które zazwyczaj wymykają się przeciętnym ludzkim umysłom, w tym te, których nie sposób logicznie wytłumaczyć.

Rozbudza intuicję, pozwala również odciążyć mózg od nadmiaru myśli, sprzyja też intensywnemu wysiłkowi umysłowemu - dlatego nazywany jest Kamieniem Geniuszy i zalecany przede wszystkim osobom, które na co dzień zmuszone są do pracy umysłowej.

Właściwości lecznicze:

  • Chroni przed chorobami zębów, układu kostnego i kręgosłupa.
  • Korzystnie wpływa na stan zdrowia ludzi z artretyzmem i reumatyzmem.
  • Bywa wykorzystywany do leczenia nowotworów wątroby i płuc.
  • Poprawia fizyczną kondycję, wzmacnia organizm i jego układ nerwowy.
  • Usprawnia pracę mózgu, niweluje skutki przeciążenia systemu nerwowego, stresu i przepracowania.

Strefa emocjonalna i duchowa:

Ze względu na swoją uporządkowaną, strukturalną budowę kamień ten wprowadza do otoczenia harmonię i porządek. To, i fakt, że ma on również zdolność szybkiego i skutecznego odciążania przeciążonego systemu nerwowego sprawia, że powinny go nosić również te osoby, które na co dzień wykazują nadmierną nerwowość i skłonność do agresji, czym budzą zrozumiały lęk i niechęć wśród współpracowników.

Pomocny przy medytacji.

 

KRAJ POCHODZENIA: Chiny

ZNAK ZODIAKU: Koziorożec, Ryby

CZAKRA: Brwi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl