Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

KWARC DYMNY 

Jako odmiana kryształu górskiego wnosi w Nasze życie na ziemi i w materię najwyższą siłę światła, jaka się w krysztale górskim objawia.

Pomaga nam na drodze duchowej realizacji, wtedy gdy jesteśmy jeszcze bardzo przywiązani do materialnych spraw. Wspiera i dodaje odwagi, aby porzucić to, co utrudnia duchowy rozwój i osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Pozwala rozwiązywać najtrudniejsze sprawy życiowe dodając  im światła tak, aby problemy usuwały się z naszej drogi. Pomaga ludziom, którzy z trudem akceptują materialne prawidłowości życia. Pozwala dostrzec nasze fizyczne ciało i o nie zadbać, aby pomagało nam w naszym duchowym wzroście.

Ma szczególne znaczenie dla ludzi bez zasad, przygnębionych lub skłaniających się do ucieczki od spraw doczesnych z powodu niechęci do podjęcia odpowiedzialności i wyzwań, jakie stawia im życie. Usuwa skłonności samobójcze i jest skuteczny w walce z depresją i przygnębieniem.

Ma bardzo pozytywny wpływ na wzmacnianie tkanki łącznej przy infekcjach i nowotworach.

Bardzo ciemne kwarce wspomagają przy uzależnieniach, szczególnie dla narkomanów, pomagają przejść trudny okres odwykowy. Daje siłę i nadzieje ludziom słabym – uzależnionym.

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl