Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

KALCYT POMARAŃCZOWY (ORANGE)

Aura zdrowego człowieka nieustannie się zmienia, przypominamy tęczę. Gdy przepływ któregoś z kolorów zostanie zablokowany, lub będzie go w nadmiarze – odbija się to na naszej duchowej, mentalnej i emocjonalnej równowadze. Na samym końcu odczuwa to ciało fizyczne i zaczynamy chorować. Praca z poszczególnymi kolorami przywraca do równowagi naszą energetykę.

Pomarańczowy kolor dodaje energii, to barwa asertywności i nieustępliwości. Równoważy życiową siłę czerwieni z lekkością i ambicją żółci. Jest idealny dla artystów, wspiera pojawianie się nowych pomysłów i pomaga w świeży sposób patrzeć na świat. Symbolizuje ciepło, dobrobyt i zbieranie plonów. Pomarańczowy to kolor związku oraz relacji z partnerem. Wspomaga leczenie dróg moczowych i nerek. Likwiduje zmęczenie, pomaga wyrażać emocje, a w życiu zawodowym sprzyja dobrej organizacji pracy.

Właściwości lecznicze:

* Ożywia i inspiruje

* Usuwa strach

* Wspiera leczenie depresji

Strefa emocjonalna i duchowa:

* Przynosi spokój i równoważy energię, łagodzi agresję oraz wojowniczy nastrój.

* Kalcyt pomarańczowy posiada wyjątkową właściwość optyczną – dwójłomność. W związku z czym jest idealny wszędzie tam, gdzie chcesz podwoić swoją moc. Trzymany w dłoni, oddaje ciału swoją energię, przez co godnie zastępuje filiżankę porannej kawy.

* Kalcyt ułatwia podróże astralne oraz channeling. Przywraca pamięć z podróży Duszy. Jest idealny, jeśli chcesz połączyć się ze swoimi emocjami.

* Kalcyt pomarańczowy wprowadza w życie serdeczność, otwartość i ciepło, podtrzymuje domowe ognisko. Ułatwia dobre kontakty z ludźmi, a dla matek niemowląt wpływa korzystnie na proces karmienia.

* Idealny dla osób chcących pracować z problemami psychicznymi i seksualnymi.

* Korzystnie wpływa również na układ trawienny.

 

Pomarańczowe kryształy:

  • chronią
  • wywołują iluminacje
  • dodają mocy osobistej

 

KRAJ POCHODZENIA: Meksyk

ZODIAK: Rak, Lew

CZAKRA: sakralna - idealny do równoważenia czakry splotu słonecznego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl