KAMIENIE MOCY

W każdym kamieniu i minerale gromadzony jest inny rodzaj energii. W zależności od jej wibracji obiekty te mogą działać leczniczo na umysł, ciało i emocje człowieka.

Według zasad wschodniej medycyny psychika i duch stanowią jedność, a zdrowie polega na swobodnym przepływie energii w ciele człowieka. Choroba to brak energii, jej nadmiar lub blokady w chorych narządach, uniemożliwiające jej przepływ. Do przywrócenia jej właściwego obiegu można wykorzystać właśnie kamienie.

Kamienie pobierają z organizmu nadmiar energii lub emitują ją w przypadku niedoboru. W rezultacie równoważą energetycznie i odbudowują równowagę organizmu. Kamienie i minerały oddziałują też na człowieka poprzez swój skład chemiczny - nierzadko mają w sobie całą tablicę Mendelejewa.

Każdy rodzaj kamienia przypisany jest konkretnej chorobie lub schorzeniu. Kamienie działają punktowo, należy przykładać je do bolącego miejsca.

 

 

***Wzmocnij energię, odzyskaj zdrowie, uwolnij się od stresu, przyciągnij szczęście oraz pieniądze***

 

 

 

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl