Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

MINERAŁY

Minerały, barwne jak tęcza i połyskujące w świetle, fascynowały ludzi od najdawniejszych czasów, a ich znaczenie dla ludzkości jest nieocenione. Są one głównymi składnikami skał budujących skorupę ziemską i inne ciała kosmiczne. Bez nich niemożliwy byłby nie tylko rozwój cywilizacji i człowieka, ale i samo powstanie życia na Ziemi. To właśnie z minerałów pochodzą podstawowe składniki materii żywej i ważne dla procesów życiowych pierwiastki śladowe. Z nich także otrzymuje się większość metali oraz surowców nieorganicznych dla przemysłu chemicznego, rolnictwa i medycyny oraz liczne produkty przemysłowe. Ilość potencjalnych zastosowań minerałów jest praktycznie nieograniczona.

Minerały, podobnie jak inne obiekty materialne i organizm ludzki, mają swoją własną, unikalną wibrację, która może oddziaływać na nasze ciało, umysł i energię duchową. Kamienie zwykle mają wyższe wibracje niż ciało ludzkie, więc pomagają podnieść naszą energię. Ich oddziaływanie może być niezwykle pomocne, gdyż wspiera nas w rozwoju duchowym i podejmowaniu korzystnych działań pod względem psychicznym, fizycznym i emocjonalnym.

 

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl