Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

KARNEOL

 

Karneol jest idealny dla osób pogrążonych w apatii, depresji czy ograniczonych do własnej strefy komfortu, bez większych perspektyw na pozytywne działanie i wprowadzanie zmian w życiu. Jego wibracja działa jak zastrzyk z pozytywnej, pobudzającej energii. Powoduje zmianę myśli, zmianę nastawienia. Sprawia, że chce nam się żyć. Dzięki temu minerałowi odrzucamy złe przyzwyczajenia, zyskujemy pewność siebie, stajemy się bardziej atrakcyjni dla płci przeciwnej. Aktywujemy się też zawodowo i zaczynamy aktywniej udzielać się towarzysko. Karneol nazywany jest kamieniem odwagi. W bardzo mocny sposób działa na nasze centrum aktywności i działania w każdej sferze życia. Oznacza to, że ten kamień budzi w nas apetyt na życie i radość z pojawiających się w nim zmian. Wręcz zachęca nas do przemian i porzucenia starych, bolących schematów.

 

***Właściwości lecznicze***
-
Pomaga w nauce, poprawia pamięć daje inspirację, wspomaga przygotowanie przemówień i pracę głosem - polecany dla osób występujących na żywo. Pomaga wyzwolić się z lenistwa i apatii oraz sprowadza witalność, współczucie, odwagę i siłę osobowości, poprawia samoocenę.

- Posiada korzystny wpływ na trawienie, regenerację tkanek i odświeżenie krwi, pęcherzyk żółciowy, wątrobę, płuca, nerki, kręgosłup, śledzionę, trzustkę i tarczycę. Poprawia apetyt i zaburzenia łaknienia, pomaga w astmie, katarze siennym, przeziębieniach, zapaleniu oskrzeli, infekcjach, nerwobólach, zespole przewlekłego zmęczenia, letargu, żółtaczce, drobnych skaleczeniach i otarciach.

 

***Sfera emocjonalna/duchowa***

- Wzmacnia relację z duchowością i umożliwia dostrzeżenie związków między chorobą a emocjami w taki sposób, że potrafisz nad nimi zapanować, a tym samym nie dopuścić do choroby.

- Łagodzi gniew, zazdrość, strach, wybuchy wściekłości, żal i zagubienie.

- Dobry do medytacji.

 

 

WYSTĘPOWANIE: Brazylia, Indie

ZODIAK: Byk, Rak, Lew

CZAKRA: Sakralna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl