Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

KRYSZTAŁ GÓRSKI LODOWY

Nieskazitelna czystość oraz silny połysk sprawiły, że był on często utożsamiany z diamentem.

Kryształ górski w dotyku jest zawsze chłodny. Dzieje się tak dlatego, że cechuje go bardzo dobre przewodnictwo cieplne oraz duża pojemność cieplna, co powoduje odczuwalne zimno w dotyku. Nazwa kryształu górskiego pochodzi od greckiego słowa „krystallos” czyli „lód”. Powszechna nazwa „kryształ” przez wiele stuleci była zarezerwowana tylko dla kryształu górskiego.

 

***DZIAŁANIE***


Kryształ górski neutralizuje negatywne energie i złe promieniowanie, oczyszcza i odłącza negatywne myśli. Chroni on przed złym okiem oraz dodaje energii. Przyniesie zdrowie, dobre myśli i lepszy sen.

Kryształy górskie to odpromienniki elektromagnetyczne. Połóż przy telewizorze, komputerze czy na stoliku nocnym, a ochroni cię przed promieniowaniem elektromagnetycznym.

Kryształ górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, lub „neutralizatorem”. Kryształ górski to także swoisty „wzmacniacz energetyczny” działający jak akumulator. Umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność wprowadzania ich w życie. Powiększa zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiarę we własne możliwości. Pomaga aby nasze życie nabrało sensu poprzez uświadomienie nam tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Dzięki oczyszczającej energii kryształu górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą.

Kryształ górski w astrologii i medycynie niekonwencjonalnej:
• oddziałuje na oczy, skórę, układ nerwowy;
• jest kamieniem dla osób spod znaku: Lwa, Panny, Koziorożca, Strzelca;
• wspomaga psychicznie przy: nadwrażliwości, użalaniu się nad sobą, uczuciu osłabienia, przy przygnębiającym usposobieniu, roztargnieniu, lękliwości, drażliwości, uwolnieniu się od nałogów, traumie, blokadach psychicznych.

Wzmacnia: postrzeganie otoczenia, poznanie samego siebie, rozwagę, obiektywność, rozumienie w procesie nauczania, zapamiętywanie, logiczne myślenie, poczucie rzeczywistości, własny punkt widzenia, energię.


KRAJ POCHODZENIA: Brazylia
CZAKRA: Kryształ Górski jest głównie związany z siódmą czakrą, czyli tzw. Czakrą Korony. Ma jednak zbawienny wpływ na wszystkie czakry, wprowadza harmonię i ułatwia przepływ energii, aby pomóc w relaksacji. Usuwa blokady, przynosi jasność umysłu, wzmacnia energię i aurę. Otwiera nasze centra energetyczne na przepływ uzdrawiającego światła. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl