Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

KWARC DYMNY (MORION)

Kwarc Dymny jest kamieniem wskazanym dla osób, którym szczególnie trudno jest dokonywać zmian w życiu z obawy przed nieznanym. Takiego typu ludzie, mimo iż nie są zadowoleni z obecnego stanu rzeczy, nie potrafią znaleźć odwagi, aby oderwać się od niezdrowych relacji, przyzwyczajeń, nałogów czy własnej bierności. Po prostu nie wierzą w swoje możliwości i dlatego nie robią nic, co mogłoby zmienić ich trudne położenie.


Energia Kwarcu Dymnego pozwala przezwyciężyć własną nieśmiałość i lęk przed zmianą, gdyż buduje odwagę i poczucie własnej wartości.
Ponadto, Kwarc Dymny nazywany jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre urządzenia codziennego użytku (komputery, telefony komórkowe, telewizory, kserokopiarkę, mikrofalówkę, lodówkę itp.) oraz zanieczyszczenie środowiska, które długofalowo wpływa bardzo niekorzystnie na zdrowie (objawami są bóle i zawroty głowy, oczu, migreny, nudności, złe samopoczucie).
Jest to kamień doskonały do medytacji. Oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi, przynosi spokój i harmonię.

Właściwości lecznicze:
• Działa zbawiennie na dolegliwości jelitowe, zaburzenia czynności nerek i organów płciowych.

• Wspomaga pracę nadnerczy.
• Stosowany przy leczeniu bezpłodności zarówno u kobiet jak i mężczyzn.
• Przynosi ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, infekcjach i nowotworach.
• Przeciwdziała depresji i melancholii.

Strefa emocjonalna i duchowa:
Kwarc dymny wspomaga ugruntowanie, odprężenie, uspokojenie, medytację i interpretację snów. Kieruje energię przez ręce (na przykład w reiki lub uzdrawianiu duchowym). Pomaga w zwalczaniu negatywnych emocji, gniewu, depresji, rozpaczy i żalu. Przyspiesza karmę.


KRAJ POCHODZENIA: Brazylia
ZNAK ZODIAKU: Strzelec, Koziorożec
CZAKRA: Podstawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl