Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

LEPIDOLIT

Lepidolit jest kamieniem spokoju i pojednania, łagodzi stres i polecany jest przy silnym napięciu umysłowym.

Właściwości lecznicze:

Lepidolit jest dobry na trawienie, a także przydatny podczas porodu. Pomaga przy zapaleniu ścięgna, skurczach, zatwardzeniu, kołataniu serca, uzależnieniach i na zmarszczki.

Lepidolit to idealny kamień dla osób, które poddawane są silnym stresom umysłowym i przepracowaniu, ze względu na silne działanie uspokajające i łagodzące system nerwowy.

Strefa emocjonalna i duchowa:

Lepidolit redukuje natrętne myśli i zmniejsza rozdrażnienie. Trzymany już przez chwilę w ręku obdarzy nas swoją delikatnością i spokojem, zahamuje gniew, nauczy cierpliwości i optymizmu oraz przyniesie nadzieję w najbardziej mrocznych chwilach. Za pomocą lepidolitu można uspokoić nerwową atmosferę panującą nawet w całym domu. Lepidolit usuwa skutki wyczerpania fizycznego oraz emocjonalnego. Pobudza umysł oraz pomaga wychodzić z depresji. Zmniejsza również nienawiść i gniew oraz wszelkie negatywne emocje. Jeżeli czujesz się zestresowany załóż wisiorek na siebie i zacznij głęboko oddychać.

Lepidolit sprzyja podróżom astralnym i odrodzeniu. Pomaga przy stanach nieufności, depresji, stresie (oraz wynikających z niego zaburzeniach), skłonnościach do nałogów i w momentach przejściowych, np. w chwili śmierci lub podczas umierania.

Lepidolit zwiększa również duchową świadomość.

 

KRAJ POCHODZENIA: Brazylia

ZODIAK: Waga

CZAKRA: Piękna, delikatnie różowa barwa Lepidolitu łączy się z czakrą serca oraz brwi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl