Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

SZUNGIT SZLACHETNY 100 %

 

Szungit (Shungit) to nowo odkryty minerał, o "wyjątkowych" właściwościach.

SZUNGIT to molekularna postać węgla, zawierająca tzw. fulereny, które dzięki specjalnej strukturze posiadają szereg zaskakujących właściwości fizycznych i chemicznych oraz POTĘŻNE WŁAŚCIWOŚCI OCHRONNE i MEDYCZNE!!!

W 1998 roku za ich odkrycie angielscy naukowcy otrzymali NAGRODĘ NOBLA!!!

Szungit występuje w najstarszych warstwach ziemi, których pokłady szacuje się na ponad 2 miliardy lat!!! Szungit, to tak naprawdę bardzo wysokiej jakości węgiel - rodzaj bezpostaciowego węgla kopalnego, coś między antracytem, a grafitem. Bardzo specyficzne uporządkowanie jego atomów nadaje mu szczególne właściwości. Stosowany jest m.in. jako ODPROMIENNIK przed wszelkiego rodzaju promieniowaniem elektromagnetycznym. Potrafi on zneutralizować tzw. sztuczne pola, np. telefonu komórkowego, czy komputera. Ekspert od szungitu Dimitrij Rogow dodaje, że "zabiera on organizmowi to, co go obciąża i wypełnia tym, czego potrzebuje". Niektóre kamienie szungitu mogą mieć zawartość od 95-99% czystego węgla!!! Posiada on wtedy metaliczny połysk i właśnie taki uznawany jest jako SZUNGIT SZLACHETNY 100% !!!

SZUNGIT SZLACHETNY 100% występuje bardzo rzadko, tylko poniżej pokładów szungit zwykłego w postaci cienkich, podziemnych żył. Tworzył się w najgłębszych ich pokładach pod wpływem bardzo dużego ciśnienia oraz wysokiej temperatury, stąd jego wyjątkowy połyskliwy wygląd, zbita, jednorodna struktura i unikatowe właściwości.

W postaci naturalnej SZUNGIT SZLACHETNY 100% jest jednym z najsilniejszych środków chroniących przed promieniowaniem, które z kolei może prowadzić do takich chorób jak nowotwór. Charakteryzuje się wysoką aktywnością, ma silną zdolność osłabiania energii elektromagnetycznej i nie skaża przy tym pola magnetycznego Ziemi. Emituje on najpotężniejsze wiązki. Jako ochronę przed szkodliwym promieniowaniem, a de facto przed nowotworami, wykorzystuje się szungitowe płytki (np. do tel. komórkowych), bryłki, poduszki, woreczki, materacyki itp. Skuteczność działania na urządzenia mobilne sięga aż 50% i obejmuje zakres od 900 MHz do 1800 MHz w promieniu do 25-30cm.

SZUNGIT SZLACHETNY 100 % zawiera tzw. FULEREN C60, przez co zalicza się go do najpotężniejszych i najdłużej działających antyoksydantów w przyrodzie. Szacuje się, że jego przeciwutleniające działanie jest 1000 razy silniejsze niż np. witaminy E. Stąd też jest powszechnie stosowany przy produkcji różnego rodzaju maści oraz kremów.

Umieszczony nawet w stosunkowo niedużej ilości w naczyniu z wodą nadaje jej specjalnych właściwości:

- normalizuje metabolizm komórkowy

- ma silne działanie przeciwzapalne i antyhistaminowe

- zabija bakterie chorobotwórcze i drobnoustroje

- normalizuje procesy nerwowe oraz zwiększa odporność na stres

- zmniejsza stany zapalne i obrzęki stawów

- wzmacnia włosy i spowalnia proces łysienia

- łagodzi choroby alergiczne

Do noszenia:

Jedną lub kilka bryłek umieszczamy w dowolnym ”zasobniku” i staramy się umiejscowić w pobliżu organu ”zaatakowanego” lub narażonego na zmiany chorobowe.  Może być to woreczek, sakiewka, opaska, plastry, etc. W tej kwestii istnieje całkowita dowolność. Również naszyjniki, wisiorki i amulety skutecznie spełniają zadanie szczególnie w pasie szyi i klatki piersiowej.

Do wody:

3 do 5 gram szlachetnego szungitu, najlepiej w postaci kilku drobnych bryłek, zanurzamy w szklanym pojemniku o pojemności 1,5-2 litra. Już po upływie kilkunastu godzin woda nabiera ”zdrowotnych” właściwości i w pełni nadaje się do picia. Najlepsza jest nie przegotowana, letnia woda, spożywana na jakiś czas przed posiłkiem. Ponadto stwierdzono, że jej systematyczne picie działa zbawiennie na nasz organizm. Aby zapewnić ”sterylność naszego szungitu raz na jakiś czas (gdy zobaczymy na nim naturalny nalot) należy go przepłukać pod bieżącą ciepłą wodą, a następnie ponownie umieścić go w naszym naczyniu.

SZUNGIT SZLACHETNY NIE JEST LEKIEM, ALE SKUTECZNYM I W 100% NATURALNYM PRODUKTEM.

POCHODZENIE: ROSJA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl