Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Warto otaczać się kamieniami i nosić je przy sobie w kieszeni. W niczym to nie zaszkodzi, a może zadziałać profilaktycznie. Da nam pewność siebie i uspokoi.

Jest głęboka mądrość w noszeniu talizmanów czy amuletów - to tak, jakbyśmy zabezpieczali się przed złym losem i chorobami.

TYGRYSIE OKO

***Właściwości lecznicze***

Kamień na poprawę samopoczucia i dodanie odwagi. Wspiera intuicję, odwagę, nowe projekty, leczenie na odległość (zwłaszcza przez medytację) i wyostrzenie umysłu. Wspomaga działania intuicyjne, przeczucia i dochodzenia, a więc jest przydatny dla policji, naukowców, ubezpieczycieli i księgowych. Pomaga rozszerzyć horyzonty. Przynosi bogactwo i równowagę yin-yang oraz między lewą a prawą półkulą mózgu.

Sfera fizyczna: poprawia widzenie w ciemnościach i dobry na układ trawienny. Pomocny w zaburzeniach trawienia, takich jak wzdęcia z oddawaniem wiatrów oraz nudności. Pomaga też w chorobach oczu i złamaniach kości.

Sfera emocjonalna i duchowa: przynosi równowagę, spokój i ugruntowanie. Pomaga w strachu, zmartwieniu, depresji, zamieszaniu, zahamowaniach, nagromadzeniu negatywnej energii, introwertyzmie. Polecany ludziom, którzy celowo stosują obstrukcję.

 

Kraj pochodzenia: Afryka

Zodiak: Koziorożec

Czakra: Splotu słonecznego

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl